Wszechstronne zastosowanie Infokiosków

Zawsze staramy się dążyć do tego, aby proponowane przez nas rozwiązania zostały wykorzystane w jak najbardziej optymalny sposób, przynosząc naszym partnerom realne korzyści i szybki zwrot inwestycji. Służymy pomocą na każdym etapie projektu, dobierając odpowiedni sprzęt, ekrany, rodzaj obudowy i mocowań – wszystko po to, aby najlepiej dopasować funkcjonalność urządzeń do realizacji zaplanowanych celów. Jakie będą to cele, zależy już tylko od naszych partnerów.

Case_Study_Jurowiecka

Zanim podejmiesz decyzję o zainwestowaniu w nowoczesną technologię interaktywną, powinieneś dobrze przemyśleć jakie korzyści może ona przynieść dla Twojego biznesu. Interaktywny przekaz jest obecnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, angażując i zachęcając Klientów do zapoznania się z ofertą w sposób znacznie bardziej efektywny niż przy zastosowaniu pasywnego medium. Na przykład skuteczna przestrzeń handlowa powinna być zaprojektowana z myślą o szybkim przekazywaniu informacji i angażowaniu konsumentów, wiążąc markę z pozytywnymi emocjami generowanymi za pomocą interakcji z przyjaznym systemem multimedialnym.

Case_Study_MomentusKorian

Infokioski to potężne, wielofunkcyjne narzędzia zapewniające wiele zastosowań, dlatego warto zastanowić się jakie cele chcielibyśmy zrealizować za ich pomocą.

Czy podstawowym zadaniem terminali będzie przyciąganie uwagi przechodniów na korytarzach galerii, czy może raczej nakierowywanie Klientów na konkretne promocje w odpowiedniej części sklepu przy pomocy Wirtualnego Przewodnika?

Interaktywne ekrany mają służyć do przekazu merytorycznych informacji czy do budowy wyjątkowej atmosfery i nowoczesnego wizerunku?

A może infokioski posłużą do nawiązania bezpośredniej łączności z pracownikami w trybie telekonferencji?

Bezkolejkowa rejestracja albo szybki wydruk dokumentów? Możliwości pełnej automatyzacji procesów są niemal nieograniczone.

Najważniejsza kwestia to mieć jasne wyobrażenie o tym, co właściwie chcemy uzyskać przy wykorzystaniu interaktywnej technologii. Bez względu na to czy chodzi o promowanie produktu lub usługi, zwiększenia zaangażowania pracowników, czy po prostu informowanie i edukowanie odbiorców w atrakcyjny sposób. Prawda jest taka, że infokioski  znajdą zastosowanie w niemal każdej branży czy działalności – wystarczy mieć pomysł i odrobinę wyobraźni.

opera_viki

Infokioski.pl powstały po to, aby pomóc Twojej firmie wkroczyć w erę pełnej informatyzacji.

Razem jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nowatorskie pomysły, które zmienią reguły gry!

Comments are closed.