Ekrany LED do użytku wewnętrznego

Ekrany LED stały się teraz standardową technologią przeznaczoną do wyświetlania różnych treści na różnych eventach takich jak imprezy firmowe, targi czy większe, zorganizowane wydarzenia, ponieważ wykorzystują nowoczesną technologię, aby dostarczyć niedoścignioną jakość i jasność obrazu połączonych z bezproblemową skalowalnością i niezwykłą rozdzielczością.
W przypadku ekranów wewnętrznych, traci się mniej czasu na ustawienie, gdyż panele LED o modułowej konstrukcji mogą być szybko zainstalowane. Dla bardziej kreatywnych użytkowników, rozmiary ekranów LED mogą być tworzone według spersonalizowanych potrzeb i być wykorzystane do unikalnych rozwiązań.

Zalety

Wewnętrzne ekrany LED zapewniają wysoką rozdzielczość oraz bogata kolorystyka, co ulepsza jakość dynamicznych obrazów, dlatego kiedy decydujesz się na użycie wyświetlacza LED na jakimkolwiek evencie, możesz być pewien, że obraz będzie ostry i jasny.  LED-y bazują na diodach emitujących światło, co sprawia, że ekrany świecą bardzo jasno, a co za tym idzie są dobrze widoczne z dużych odległości nawet w bardzo słoneczne dni. Mają możliwość wytwarzania obrazu o ponadprzeciętnej jasności oraz obrazów stereoskopowych. Co więcej, możesz polegać na technologii w celu zapewnienia stałego i niezawodnego obrazu wiele razy. Mogą być wykorzystane w wielu zastosowaniach m.in. w wyświetlaczach tekstowych czy tablicach wyników.

Umieszczenie

Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie wewnętrznych wyświetlaczy LED w miejscach, gdzie jest duży ruch pieszy, gdzie ludzie czekają w kolejkach, gdzie zbierają się tłumy, w lobby hotelowym, poczekalniach. Ekrany mogą być także zamontowane na ścianie, podwieszone i specjalnie zainstalowane na podłodze. Aby ekrany miały największy wpływ na odbiorców, ważne jest obliczenie optymalnej odległości obrazu od odbiorcy, dzięki czemu treść będzie wyraźnie widoczna bez potrzeby podchodzenia zbyt blisko ekranu. W mniejszych pomieszczeniach dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie ekranu wysoko na ścianie z ekranem skierowanym ku dołowi, aby wyświetlana treść była dobrze widzialna.

Wewnętrzne ekrany LED to wspaniały sposób na przekazywanie informacji na targach, koncertach, konferencjach czy wystawach. Są skalowalne i mogą być łatwo konfigurowane w zależności od lokalizacji i odległości pomiędzy ekranem a odbiorcą. Ekran, który jest dobrze zaprojektowany i strategicznie umieszczony z pewnością będzie miał wpływ na odbiorców, a co za tym idzie potencjalnych klientów, a także sprzyjają dostarczeniu wspaniałych wizualnych doświadczeń widowniom. Jeśli chcesz, aby wydarzenie, które organizujesz było urozmaicone o ekrany LED, ale nie posiadasz własnego wyświetlacza, z pomocą przychodzi wiele firm, które oferują wypożyczenie takiego ekranu, dzięki czemu twoja impreza będzie wyglądać doskonale.

 

inexled.com

Comments are closed.