Inex LED

Pobierz katalog

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ

inexLED Totem to całkowicie nowa linia produktów opartych na najnowszych modułach LED. Wysoka rozdzielczość modułów LED ( P3 ) i jasności 1200 cd/m2 sprawia, że obraz jest doskonale czytelny w każdych warunkach.

Dostępne są w sześciu rozmiarach podstawowych co sprawia, że niezależnie od lokalizacji czy przeznaczenia zawsze można dobrać optymalny pod względem wielkości totem.

Czystość formy naszych totemów sprawia, że na pierwszy plan wysuwa się to co najważniejsze – wyświetlana treść.

Wbudowany w totem układ zarządzania wyświetlanym obrazem pozwala zdalnie zarządzać contentem, niezależnie od miejsca pracy urządzenia, zaś wbudowana pamięć sprawia, że niezależnie od ilości prezentowanych treści zawsze znajdzie się dla nich miejsce. Pełna, zdalna synchronizacja gwarantuje, że wyświetlany content zawsze będzie aktualny.

Totemy LED seria P3-9

Totemy LED seria P3-7

Zrealizuj z nami własny projekt. Dołącz do długiej listy zadowolonych klientów!

EKRANY LED

Od kilku lat alternatywą dla wielkoformatowych wyświetlaczy LCD
stały się ekrany bazujące na modułach LED. Coraz większe
rozdzielczości dostępne w tych rozwiązaniach sprawiły,
że w wielu przypadkach ekrany LED nie są już tylko alternatywą
dla wyświetlaczy LCD, są po prostu naturalnym wyborem.

Wszędzie tam, gdzie zależy nam na dużych gabarytach ekranu,
gdzie liczy się przede wszystkim gabaryt jedynym rozsądnym
wyborem jest ekran inexLED. Nasze ekrany budujemy na bazie
najnowszych modułów inexLED o rozdzielczości pikseli
dochodzących do P2 lub mniejszych.

inexLED Signs

inexLED Signs to kolejne produkty z naszej oferty bazujące na nowoczesnych modułach LED-owych. To rozwiązanie dedykowane jest jako stały element zabudowy, który możemy wkomponować bądź w istniejący układ pomieszczenia bądź elewacji lub też zaprojektować i wykonać jako całkowicie nowy element.

Title

Sub Title

Możliwości systemu inexLED Signs są niemalże nieograniczone, system ten pozwala nam wykonać praktycznie dowolną formę ekranu od prostych powierzchni, poprzez zakrzywione a skończywszy na owalach, tubusach czy powierzchni o dowolnie kształtowanej geometrii.
Komponenty systemu inexLED Signs umożliwiają nam kreowanie różnorodnych w formie ekranów mogących znaleźć zastosowanie wszędzie gdzie jest potrzeba wykonania jakichkolwiek elementów dynamicznej komunikacji wizualnej.
Począwszy od niewielkich rozmiarowo ekranów wkomponowanych w półki i regały salonu sprzedaży, poprzez większe elementy komunikacji wizualnej takich jak kasetony LED w dowolnych proporcjach i rozmiarach kończąc na wielkogabarytowych ekranach LED w wydaniu zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym.

TOTEMY LED

Totemy inexLED dostępne są zarówno w wersji indoor jak i outdoor z możliwością wykorzystania ich jako urządzenia przenośne lub trwale mocowane w miejscu przeznaczenia.

Rekomendowane rozdzielczości totemów wewnętrznych: od P2,5 do P5 i jasności ponad 1000 cd/m2
W przypadku urządzeń outdoorowych od P4 do P10 i jasności 6000 cd/m2.
Urządzenia zewnętrzne pracować mogą w temperaturach od -30C do +45C.