o nas

O nas

Firma iMedia istnieje na rynku od 1997 roku. Od samego początku działamy w branży IT. W 2002 roku rozpoczęliśmy dynamiczny rozwój nowego działu zajmującego się projektowaniem i szeroko pojętymi wdrożeniami interaktywnych terminali informacyjnych, zwanych potocznie infokioskami.

W 2008 r. powstał nowy budynek oferujący 1000 m2 powierzchni produkcyjno-biurowej. Pozwoliło to na przeniesienie wielu procesów produkcyjnych bezpośrednio do siedziby firmy, co w znacznym stopniu usprawniło proces produkcji. Był to jednak zaledwie pierwszy etap dynamicznego rozwoju firmy w kolejnych latach.

Budowa naszej aktualnej siedziby, mieszczącej się Białymstoku, została zakończona w 2015 roku. Nowy budynek o ponad dwukrotnie większej powierzchni umożliwił nam rozbudowę kluczowych działów firmy, m.in. studia projektowego, działu programistycznego i nowoczesnego parku maszynowego.

Obecnie możemy pochwalić się ponad 15 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji interaktywnych terminali informacyjnych. W oparciu o własne projekty stale opracowujemy nowe modele infokiosków, których prototypy powstają w modelarni.

Po testach funkcjonalności i ergonomii wybrane modele wprowadzane są do oferty podstawowej. Realizujemy zarówno projekty typowe, z naszej podstawowej oferty, jak i w pełni zindywidualizowane – wykonywane ściśle z wytycznymi i życzeniami Klientów tzw. customizacja.

Produkcję wdrażamy w oparciu o zasoby własne, jak i firm ściśle z nami współpracujących. Własne biuro projektowe, w którym powstają nowe wzory, tworzone także pod konkretne zamówienia Klientów, dział prototypingu z maszynami sterowanymi numerycznie sprawiają, że nasze rozwiązania są unikalne i zaawansowane technicznie.

W produkowanych przez naszą firmę infokioskach bazujemy tylko na komponentach sprawdzonych i cenionych dostawców i producentów takich jak Intel, 3M, Samsung, Hyundai, Dell, Zytronic. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zbudować każdy, dowolnie wskazany model sprzętu, a o ile obudowa terminala nie daje takiej możliwości, także ją zmodyfikować.

Potencjał naszej firmy stanowią przede wszystkim ludzie. To właśnie oni stanowią o naszym sukcesie. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu całej kadry jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom produktów i usług.