Inex LED

Pobierz katalog

Zapoznaj się z najnowszą ofertą

EKRANY LED

Od kilku lat alternatywą dla wielkoformatowych wyświetlaczy LCD stały się ekrany bazujące na modułach LED. Coraz większe rozdzielczości dostępne w tych rozwiązaniach sprawiły, że w wielu przypadkach ekrany LED nie są już tylko alternatywą dla wyświetlaczy LCD, są po prostu naturalnym wyborem.

Wszędzie tam, gdzie zależy nam na dużych gabarytach ekranu, gdzie liczy się przede wszystkim gabaryt jedynym rozsądnym wyborem jest ekran inexLED. Nasze ekrany budujemy na bazie najnowszych modułów inexLED o rozdzielczości pikseli dochodzących do P2 lub mniejszych.

inexLED Signs

inexLED Signs to kolejne produkty z naszej oferty bazujące na nowoczesnych modułach LED-owych. To rozwiązanie dedykowane jest jako stały element zabudowy, który możemy wkomponować bądź w istniejący układ pomieszczenia bądź elewacji lub też zaprojektować i wykonać jako całkowicie nowy element.

Title

Sub Title

Możliwości systemu inexLED Signs są niemalże nieograniczone, system ten pozwala nam wykonać praktycznie dowolną formę ekranu od prostych powierzchni, poprzez zakrzywione a skończywszy na owalach, tubusach czy powierzchni o dowolnie kształtowanej geometrii.
Komponenty systemu inexLED Signs umożliwiają nam kreowanie różnorodnych w formie ekranów mogących znaleźć zastosowanie wszędzie gdzie jest potrzeba wykonania jakichkolwiek elementów dynamicznej komunikacji wizualnej.
Począwszy od niewielkich rozmiarowo ekranów wkomponowanych w półki i regały salonu sprzedaży, poprzez większe elementy komunikacji wizualnej takich jak kasetony LED w dowolnych proporcjach i rozmiarach kończąc na wielkogabarytowych ekranach LED w wydaniu zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym.

TOTEMY LED

Totemy inexLED dostępne są zarówno w wersji indoor jak i outdoor z możliwością wykorzystania ich jako urządzenia przenośne lub trwale mocowane w miejscu przeznaczenia.

Rekomendowane rozdzielczości totemów wewnętrznych: od P2,5 do P5 i jasności ponad 1000 cd/m2
W przypadku urządzeń outdoorowych od P4 do P10 i jasności 6000 cd/m2.
Urządzenia zewnętrzne pracować mogą w temperaturach od -30C do +45C.