REALIZACJE

Epic w Galerii Jurowiecka

Seria kiosków Epic stanęła w nowo otwartej Galerii Handlowej JUROWIECKA w Białymstoku. Kioski informacyjne stanowić mają element informacji wewnętrznej galerii oraz w przyszłości wzbogacone mają zostać w aplikację Way Finder.

Stonowana stylistyka urządzeń doskonale komponuje się z czystymi w formie wnętrzami Galerii, zaś 46″ ekran dotykowy zapewnia doskonałą prezentację treści.

Totem Slim Outside i Inside w Ełku

Blisko trzydzieści eleganckich Totemów znalazło swoje miejsce zarówno wewnątrz wielu lokalizacji w Ełku, jak i na zewnątrz. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy miasta uzyskali dostęp do informacji w wielu częściach miasta.

Prosta i elegancka forma oraz wykorzystane materiały, takie jak stal nierdzewna i aluminium, to tylko niektóre wyróżniki tej realizacji. Błękit obudowy kojarzy się z błękitem otaczających Ełk jezior.

Modus Custom

Wprawdzie Modus oferowany jest standardowo z ekranem 22″ lub 24″, jednakże czego się nie robi dla zadowolenia Klienta. Duże 27″ ekrany dotykowe wyglądały naprawdę imponująco, zaś czysta i prosta forma Modusa w tym przypadku sprawdziła się doskonale.

Cieszy nas, że elastyczność naszej produkcji sprawiła, że zrealizowaliśmy także i ten projekt.

Coś nie z tej ziemi...

Ta realizacja to prawdziwy majstersztyk. Pomimo iż od wykonania minęło ponad 10 lat, jest to jedna z najciekawszych realizacji.

Oryginalna w kształcie butelka Coca Coli wykonana w technologii formowania próżniowego oraz ekran 19″ zamontowany w górnym „pióropuszu” sprawiały, że była to realizacja jedyna w swoim rodzaju. 

To jest właśnie dowód, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Kastor w IMAX'ie

Kastor to bardzo podatny na customizację model naszego Totema. Dlatego też do realizacji tego projektu wybraliśmy właśnie ten model.

Kastor wykorzystany w serii promocji w kinach Cinema City. Jako, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, obejrzyjcie Kastora w akcji.

Właśnie do takich realizacji służą nasze produkty.

 

YouTube