Self service

Urządzenia dedykowane samoobsługowej sprzedaży produktów to nowy, lecz prężnie rozwijający się dział produktowy naszej firmy.

Dzięki rozbudowie naszego działu R&D oraz współpracy z utalentowanymi projektantami, powstała nowa linia produktowa urządzeń samoobsługowych.

Seria NEXUS obejmuje urządzenia kompaktowe,  dedykowane zarówno małym sklepom czy punktom usługowym, jak również duże, w pełni autonomiczne w zakresie obsługi zarówno płatności kartowych, jak i gotówkowych.

Self Service Nexus X

Perfekcja projektu

Godziny, jakie poświęciliśmy na analizę współczesnych potrzeb Klientów, nasze ponad 20 letnie doświadczenie i entuzjazm projektantów w połączeniu z setkami godzin prac projektowych i prototypowych, zaowocowało stworzeniem spójnie stylistycznej, a zarazem doskonale ergonomicznej serii urządzeń.

Dbałość o detale i przemyślana konstrukcja, to trzon tego projektu. Ozdobne panele czołowe i boczne, możliwość zastosowania różnorodnych materiałów i faktur sprawia, że nasze urządzenia możemy spersonalizować w bardzo szerokim zakresie i dopasować je do indywidualnych potrzeb Klienta.

Minimalizm i funkcjonalność

Podstawową myślą, jaka przyświecała nam podczas projektowania infokiosków serii NEXUS, była prostota i swoisty minimalizm formy, z zachowaniem jednakże dbałości o detal.

Kolejnym istotnym elementem była modułowość urządzenia. Chcieliśmy, aby było ono możliwie proste i łatwe do konfiguracji dla Klienta. Wersja S w wykonaniu nablatowym w łatwy sposób może zostać przekonfigurowana do wersji wolnostojącej, ta zaś daje możliwość instalacji szeregu elementów wyposażenia dodatkowego, takiego jak wrzutnik monet, hopper, akceptator banknotów, czy dodatkowa drukarka paragonów.

Każdy element jest przemyślany, zaś personalizacja kolorystyczna jest wręcz dziecinnie prosta.

Każdemu według potrzeb

W zależności od charakteru swojej działalności możesz wybrać odpowiednie urządzenie. Masz niewielki sklep, a zależy Ci na ograniczeniu zajmowanej przestrzeni, zaś płatności bezgotówkowe są przez Ciebie preferowane? Najlepszym wyborem będzie Nexus S. 

Jeżeli natomiast zależy Ci na obsłudze także płatności gotówkowych oraz innych urządzeń, takich jak waga pomiarowa, czy dodatkowa drukarka, Twoim wyborem powinien być Nexus X.

Nexus XL

Wszędzie, gdzie wymagana jest obsługa dużej ilości produktów, wyborem idealnym będzie Nexus XL, wyposażony w jedną lub dwie dostawki. Oferuje on możliwość pełnej customizacji wyposażenia – począwszy od obsługi walorów pieniężnych – włącznie z wydawaniem reszty monetami i banknotami, a skończywszy na wagach pomiarowych do weryfikacji skanowanych produktów.

Jesteś zainteresowany naszym produktem?