ROZWIĄZANIA

HORECA

RETAIL

GOVERNMENT

OCHRONA ZDROWIA

Automatyzacja procesu zameldowania i wymeldowania w hotelu w znaczącym stopniu może usprawnić ten proces podobnie jak samoobsługowe punkty składania zamówień w restauracjach czy barach. Nasze dedykowane rozwiązania hardwarowe wspomagają ten proces.

Kasy samoobsługowe to już codzienność, jednak dostarczane przez nas rozwiązania otwierają całkiem nowe pola wykorzystania tej technologii.

Zapewnienie dostępu do informacji publicznej to obowiązek każdego urzędu. Nasze urządzenia potrafią to oraz znacznie więcej.

Technologia w ochronie zdrowia obecna jest już od dawna. Teraz dzięki infokioskom, wynikomatom i innym rozwiązaniom otwierają nowe możliwości wykorzystania ich w placówkach medycznych. 

KULTURA I ROZRYWKA

SELF-SERVICE/VENDING

OCHRONA ŚRODOWISKA

CUSTOM MADE

Niezależnie czy jest to kino czy muzeum, nikt nie lubi kolejek. Produkowane przez nas urządzenia pozwalają usprawnić proces sprzedaży biletów wstępu.

Rozwiązania realizujące zautomatyzo- waną sprzedaż produktów – począwszy od batonika a skończywszy na lekach. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają pełną skalowalność i elastyczność rozwiązań.

Dla każdego z nas dbałość o środowisko jest ważna. Produkowane przez nas urządzenia wspomagają ten proces czyniąc np proces zbiórki opakowań PET dużo prostszym i skuteczniejszym.

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziesz odpowiadającego Ci rozwiązania nie martw się.
To co nas wyróżnia na tle konkurencji to rozwiązania dedykowane – szyte na miarę specjalnie pod konkretne potrzeby naszych Klientów.